MDK zaprasza na zajęcia również licealistów

Graf. materiały prasowe MDK
Graf. materiały prasowe MDK

Młodzieżowy Dom Kultury rozpoczyna II etap rekrutacji na ostatnie wolne miejsca na nowy rok szkolny 2024/25. Do 31 maja można składać wnioski o przyjęcie do pracowni plastycznych, zespołu wokalnego, musicalu śpiewu i tańca, baletu, rytmiki, tańca współczesnego, clip dance, odysei umysłu oraz szachów.

Również młodzież z sopockich szkół ponadpodstawowych może zapisywać się do nowych pracowni, które powstały z myślą o licealistach:

  • pracownia filmu i komiksu – zajęcia z kolejnych etapów pracy nad opowieścią filmową i komiksową,
  • teatr dla licealistów,
  • śpiew i taniec musicalowy,
  • szachy
  • malarstwo i rysunek.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej MDK w Sopocie

Młodzieżowy Dom Kultury ma świetnie wyposażone pracownie oraz prowadzących – praktyków sztuki, czynnych artystów, którzy bez zbędnego dydaktyzmu wprowadzą uczestników zajęć w świat sztuki. Otwartość na indywidualizm i eksperymenty artystyczne przynosi efekty, które prezentowane są na scenach teatrów Atelier i Wybrzeże, na wernisażach sopockich instytucjach kultury oraz podczas sopockich wydarzeń kulturalnych.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...