Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

Fot. materiały prasowe organizatora

Szukasz pracy lub myślisz o zmianie ścieżki kariery? Czas zacząć działać! Odwiedź targi i poznaj firmy z różnych branż, aplikuj na dostępne stanowiska i dowiedz się, jak bezpiecznie szukać pracy za granicą. A jeśli planujesz założyć własny biznes, na Targach też znajdziesz pomoc. Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni zaprasza na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni, które odbędą się 21 maja w godz. 10.00-13.00 w hali Polsat Plus Arena Gdynia.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób bezrobotnych, poszukujących pracy i myślących o zmianach w życiu zawodowym. Udział w Targach jest bezpłatny.

Dla pracodawców Targi Pracy są szansą na szybkie i sprawne przeprowadzenie rekrutacji oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy. Na Targach będą również przedstawiciele instytucji publicznych, fundacji oraz szkół policealnych i wyższych, którzy przedstawią dostępne oferty i formy wsparcia. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami w kierunkach kształcenia na stale zmieniającym się rynku pracy.

Znajdź pracę. Skutecznie!

Sprawdź, jak podnieść kompetencje zawodowe i skonsultuj swoje CV z doradcą zawodowym.

Przyjdź na wykład „AI – Sztuczna Inteligencja w procesie rekrutacji” i dowiedz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić proces poszukiwania wymarzonej pracy.

Nie masz profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Zrobisz je w Fotobudce w trakcie trwania Targów. Uczennice Szkoły wizażu i stylizacji Beauty-Art pokażą zainteresowanym osobom jak wykonać makijaż na rozmowę kwalifikacyjną.

Myślisz o pracy w Unii Europejskiej? Przedstawiciel EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku podpowie, gdzie szukać ofert i udzieli informacji o tym, co zrobić, aby wyjazd do pracy za granicę był bezpieczny.

Strefa Przedsiębiorczości

Marzysz o własnym biznesie? W tym roku pojawi się nowość – Strefa Przedsiębiorczości. Będą tam m.in. doradca biznesowy z Fundacji Gospodarczej, doradca podatkowy z Kancelarii Prawa Podatkowego, trener przedsiębiorczości z ZINK Studio, menadżer ds. pożyczek z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i pracownik stanowiska dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni.

Odbędą się również dwa wykłady, w trakcie których przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzą o swojej ofercie oraz o tym, jak założyć działalność gospodarczą.

Strefa Cudzoziemca

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego i Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. Obecni będą również przedstawiciele Caritas, Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek oraz Stowarzyszenia OVUM. Ponownie partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców, która zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim.

Gdzie i kiedy?

  • Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni
  • 21 maja 2024 r. w godz. 10.00-13.00
  • Hala Polsat Plus Arena Gdynia
  • ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...