Salon Masażu Luk Luk zaprasza

Fot. materiały promocyjne Spółdzielni Socjalnej Kooperacja

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja działa dla mieszkańców i mieszkanek Sopotu już od 10 lat. Przybliżając sopocianom działalności tego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa społecznego, przedstawiamy znajdujący się przy ul. 23 Marca 32 Salon Masażu Luk Luk.

W ofercie salonu znajdują się zabiegi dla osób zmagających się z rozmaitymi dolegliwościami i chronicznymi bólami. Są m.in. dostępne masaże lecznicze, oczyszczające drogi oddechowe, naświetlania lampą Bioptron, a także wiele innych. O profesjonalny przebieg każdego zabiegu i komfort klientów dba Andriej, specjalista z Ukrainy z 32-letnim doświadczeniem. Z pasją dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i uważnym podejściem do każdego klienta. Potwierdzeniem tego jest mnóstwo pozytywnych opinii od osób, który doświadczyły na własnej skórze efektów pracy Andrieja.

Szczególnie polecamy skorzystanie z masażu zwanego „kaktus”. To metoda leczenia bez użycia igieł lecz z precyzyjnym punktowym naciskiem fizjoterapeutycznego aparatu. Warto przekonać się o jego zaletach podczas pierwszego niezobowiązującego gratisowego zabiegu dla osób 40+ .

Masaż „kaktus” pozytywnie wpływa na system nerwowy, poprawia sen i normalizuje pracę hormonów. Salon oferuje zniżkę -50% dla seniorów na pakiet zabiegów w wysokości.

Poza innowacyjnym masażem „kaktus” w ofercie salonu znajdują się: masaże, refleksologia, światłoterapia (Bioptron), presoterapia (drenaż limfatyczny). Można skorzystać też z różnych zabiegów leczniczych i kapsuły zdrowia i urody.

Salon otwarty jest od wtorku do soboty w godz. 10.00-18.00, należy wcześniej umówić się pod numerem tel. 537 553 559.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...