45. Puchar Prezydenta Sopotu

Fot. Czepela Foto Surf

Tegoroczny Puchar Prezydenta Sopotu odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2024 r. Będzie to już 45. edycja najstarszych w Polsce cyklicznych windsurfingowych regat rozgrywanych na akwenie morskim. Organizatorem regat jest Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot.

W tym roku o Puchar Prezydenta Sopotu powalczy około 150 zawodników z całej Polski, którzy będą rywalizować w klasach Techno 293, Formula Kite Open, iQFOiL Youth and Junior, Formula Windsurfing Foil, Wing Race, Raceboard oraz Open Skiff. Te wyjątkowe regaty przyciągają zarówno doświadczonych zawodników, jak i młodych adeptów windsurfingu i żeglarstwa, gwarantując wysoki poziom sportowej rywalizacji i niezapomniane emocje.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć najlepszych windsurferów w akcji i poczuć niezapomnianą atmosferę rywalizacji na sopockim morzu! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych i kibiców do Sopotu na ten niezwykły spektakl sportowy.

Organizatorem regat jest Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...