Rodzinna feta w Parku Północnym

Fot. Krzysztof Mystkowski KFP/UMS

Na zakończenie cyklu rodzinnych poranków z Mewą Sopocianką, zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy w Parku Północnym. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca, w godzinach 11.00-13.00.

Rodzinna feta w Parku Północnym zakończy pierwszy sezon spotkań z Mewą Sopocianką. Będą tańce z Mewą, wspólne zabawy, zawody sportowe, budowle z klocków gigantów i wielkoplanszowa gra. Na miejscu dostępne będą stoiska Miniteki, Muzeum Sopotu i Opery Leśnej. Zapraszamy do Parku Północnego w niedzielę, 9 czerwca. Początek o godzinie 11.00.

Mewa Sopocianka jest główną bohaterką książki „Opowieści Mewy Sopocianki”, autorstwa Jony Jung z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej, napisanej specjalnie dla sopockich dzieci. Od połowy lutego, w niedzielne przedpołudnia, dzieci spotykały się w Mamuszki 14 na głośnym czytaniu książeczki, warsztatach plastycznych, wspólnych zabawach czy wędrówkach po Sopocie. Rodzinna feta w Parku Północnym zakończy pierwszy cykl spotkań. Jesienią ruszy nowy program.

Partnerem wydarzenia jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...