Inne ciała. Warsztaty ruchowe dla osób 60+

Fot. Goyki 3 Art Inkubator

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na warsztaty ruchowe dla osób powyżej 60 roku życia. Spotkania odbywać się będą w ostatnim tygodniu czerwca (24-28.06.) w parku na Goyki. Zajęcia poprowadzą Magda Jędra i Kasia Kania. Warsztaty są bezpłatne.

W jaki sposób możemy budować relacje z otaczającą nas roślinnością? Kto i jak może tańczyć w przestrzeni publicznej? Ideą spotkań pod hasłem Inne ciała: Ciała botaniczne/Ciała początkujące jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do refleksji nad tym jaką relację z własnym ciałem i ruchem mamy na co dzień oraz wyobrażenia sobie tego w inny sposób. W trakcie warsztatów ruchowych, uczestnicy będą odkrywać nowe, indywidualne formy ruchu inspirowane otaczającą nas roślinnością. Zajęcia rozpoczynać się będą rozgrzewką, a potem uczestnicy będą pracować indywidualnie i w grupie, z improwizacją ruchową i praktyką uważności sensorycznej. Organizatorzy proszą o przyjście w wygodnych, nie utrudniających ruchu ubraniach, sportowym obuwiu i zabranie ze sobą butelki wody.

Warsztaty ruchowe w parku na Goyki adresowane są do osób 60+. Odbędą się w dniach 24-28 czerwca, w godzinach 10.00-13.00 w parku na Goyki. Informacje i zapisy pod adresem e-mail: inneciala2024@gmail.com. Warsztaty są bezpłatne.

Dofinansowano ze Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego 2024

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...