„Przepis na Sopot” – Pulse Sopot 2024

Fot. Ewelina Wołejko

Już w ten weekend po raz pierwszy w Sopocie Mistrzostwa Europy we freestyle footballu – wstęp wolny. Nowe taryfy opłata za wodę i ścieki. Ostatnia szansa na dotację od miasta na wymianę pieca. Zachęcamy do zajrzenia do sklepów charytatywnych Luk Luk, a chętnych wolontariuszy do zgłoszenia się w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

W „Przepisie na Sopot” znajdziecie Państwo, jak zwykle, garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zapraszamy na festiwal NDI Sopot Classic, koncerty LASY w Operze Leśnej oraz Sopockie Wieczory Organowe. Przed nami pokazy filmowe w ramach Sopot Film Festiwalu oraz Festiwal "Dwa Teatry". Do obejrzenia nowe wystawy w PGS i Muzeum Sopotu. Zapraszamy na CSIO na Hipodromie oraz oglądania regat katamaranów i windsurfingowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...