Wielokulturowo i rodzinnie, czyli piknik na Grodzisku

Fot. Krzysztof Mystkowski KFP/UMS

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie, grupa Wielokulturowo i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zapraszają na Wielokulturowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca 2024 r. w sopockim Grodzisku. Wstęp wolny.

Wielokulturowy piknik Rodzinny odbędzie się na terenie sopockiego Grodziska w niedzielę, 16 czerwca, w godzinach od 12.00 do 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta, dzieci, dorosłych, starych i nowych mieszkańców. Spotkanie, które odbędzie się na terenie sopockiego Grodziska, przy ul. Haffnera 63, będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, słuchania muzyki i wspólnego powitania nadchodzącego lata. Organizatorzy zachęcają do czynnego włączenia się w wydarzenie i przygotowanie ulubionej potrawy, warsztatów czy występu. Impreza ma charakter otwarty, jeśli masz iekawy pomysł zgłoś się pisząc na adres robertdukowski@o2.pl

W programie: ognisko z kiełbaskami, koncert zespołu Latino Show Band (muzyka kubańska, meksykańska, hiszpańska , salsa, bachata, cumbia, bolero, kizomba, rumba), pokaz taneczny zespołu Amo Roma, warsztaty dla dzieci (malowanie buziek, plastyczne, tworzenie przypinek i magnesów, tworzenie mandali itd), warsztaty artystyczne dla dorosłych, atrakcje przygotowane przez archeologów z Grodziska w Sopocie w ramach Europejskich Dni Archeologii, w tym zwiedzanie Grodziska. Na miejscu dostepne będą stoiska: sopockiego MOPS, Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, sopockiej spółdzielni Kooperacja, International Rescue Committee (Centrum Vchasno), a także stoisko z masażem.

Na spotkanie zapraszają Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie, grupa Wielokulturowo, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie. Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano w ramach Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030 oraz ze środków Miasta Sopotu.

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...