Kamionka w obiektywie – wystawa zdjęć i prelekcja

Fot. ze zbiorów Muzeum Sopotu

Na wernisaż wystawy zdjęć, które powstały na warsztatach i spacerach fotograficznych z Moniką Rucińską oraz prelekcję Tomasza Kota o historii Kamiennego Potoku zapraszamy w czwartek, 20 czerwca, do Domu Sąsiedzkiego Alternatywy 5. Początek spotkania o godz. 17.00.

Prace fotograficzne uczestników zajęć porównać będzie można ze zdjęciami zrobionymi w dzielnicy w przeszłości. Zdjęcia archiwalne pochodzą ze zbiorów mieszkańców oraz Muzeum Sopotu.

A o godz. 18.00 wysłuchać będzie można niezrównanego znawcy Sopotu, Tomasza Kota, który opowiadać będzie o historii dzielnicy. To także okazja do dyskusji, podzielenia się swoimi opowieściami i wspomnieniami.

DS Alternatywy 5, ul. Mazowiecka 26, Sopot
czwartek, 20 czerwca 2024 r.

  • godz. 17.00 – wernisaż
  • godz. 18.00 – prelekcja Tomasza Kota

Organizatorzy: Alternatywy 5 – Sopocki Dom Sąsiedzki w Kamiennym Potoku, Biblioteka Sopocka, Sopockie Domy Sąsiedzkie. Dofinansowane ze środków Miasta Sopotu.

 

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...