Wakacyjne zajęcia w „Tęczowym Domu”

Fot. Pixabay

Stowarzyszenie Wsparcia i Interwencji „Support” organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci z Sopotu, które z różnych przyczyn nie mają możliwości uczestniczenia w odpłatnych formach wakacyjnego wypoczynku.

Wakacje to ważny czas dla dzieci – bez szkolnej rutyny, codziennych obowiązków, czas zabawy. Jednocześnie brak kontaktu ze szkolną kadrą, szkolnymi pedagogami może spowodować różnego rodzaju kryzysy u dzieci, które np. ze względów finansowych letni czas spędzają w domu, gdzie mogą czuć osamotnienie.        

„Support” prowadzi wiele działań dla osób w kryzysie, teraz zaprasza dzieci oraz młodzież z Sopotu (od 7 do 14 lat) do wspólnego spędzenia wakacji. Zajęcia potrwają do 31 sierpnia. Odbywają się w każdy poniedziałek, środę oraz piątek w godz. 11.00-14.00 w Sopockim Domu Sąsiedzkim „Tęczowy Dom”, przy ul. 23 Marca 32 C na Przylesiu.

W ofercie: zajęcia plastyczne, modelarskie, kulinarne, edukacja żywieniowa, zajęcia z regulowania emocji, zajęcia sportowe, poczęstunek, wspólne zabawy, wyjścia np. do kina, na gokarty.  Uczestnicy będą pod opieką empatycznej i profesjonalnej kadry.

Zajęcia są bezpłatne. Projekt finansowany jest ze środków Miasta Sopotu.

Kontakt do koordynatora projektu, zgłoszenia uczestnictwa: tel. 733 550 003.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...