ERGO ARENA zaprasza na Rolkowisko

Fot. Fotobank.pl/ERGO ARENA

W wakacje znowu spotkamy się na rolkach. Ósma odsłona bezpłatnych Rolkowisk w ERGO ARENIE wystartuje już w niedzielę, 7 lipca, na płycie głównej gdańsko-sopockiej hali jeździć będziemy w dwie pierwsze niedziele i ostatni weekend lipca oraz wszystkie niedziele sierpnia. Wstęp wolny.

4000 metrów kwadratowych powierzchni w ERGO ARENIE będzie oddanych do dyspozycji rolkarzy 7, 14, 27 i 28 lipca oraz 4, 11, 18 i 25 sierpnia 2024 w godz. 16.00-19.00. Tradycyjnie już, ostatnia niedziela połączona zostanie z zawodami, a godziny jazdy zostaną odpowiednio wydłużone.

Na wszystkich chętnych czekać będzie 5 specjalnie wyznaczonych stref:           

strefa nauki jazdy – nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie,

 strefa freestyle slalom – nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora,

 strefa nauki jazdy aggressive/urban – strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności, zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,

 strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej – na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie), w tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki, 

 strefa hokeja na rolkach – powstanie plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami, będą się na nim odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe. 

Wstęp wolny. Wypożyczenie rolek i kasku z ochraniaczami możliwe będzie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej (z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem) pod numerem telefonu +48 535 003 363 lub adresem e-mail: roll4all@roll4all.pl.

Więcej informacji oraz regulamin imprezy znaleźć można na stronie www.ergoarena.pl

Partnerami strategicznymi Rolkowisk w ERGO ARENIE są Miasto Gdańsk, Miasto Sopot oraz ERGO Hestia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...