„Przepis na Sopot” – kulturalny lipiec w Sopocie

Fot. materiały UMS

Baltic Opera Festival, Lato Teatralne w Teatrze Atelier, Letnie Koncerty na Trawie, szanty, potańcówki, koncerty, spacery, kino – to tylko niektóre propozycje na spędzenie letniego czasu w Sopocie. 20-21 lipca czekają nas też sportowe emocje – Tyczka na molo.

W „Przepisie na Sopot” znajdziecie Państwo, jak zwykle, garść najważniejszych informacji z życia miasta. Czekamy na zgłoszenia do konkursu na najładniejszą posesję w Sopocie, a także zgłaszania miejsc, gdzie brakuje koszy na śmieci. Działają kąpieliska miejskie, a dyżury ratowników wydłużone są do 19.30. Pięć sopockich restauracji zostało wyróżnionych w Przewodniku Michelin.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...