Wylicytuj miejsce w składzie Trefla Sopot!

Marzysz, by choć na jeden dzień stać się jednym z koszykarzy Trefla? A może chciałbyś wcielić się w rolę szkoleniowca żółto-czarnych? Dzięki wspólnej akcji sopockiego klubu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w trakcie niedzielnego meczu ze Stelmetem Zielona Góra będziesz miał możliwość wylicytowania jednej z tych atrakcji.

13 stycznia odbędzie się XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane w akcji, która od lat jednoczy całą Polskę, tym razem przeznaczone zostaną na ratowanie życia dzieci i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów. W gromadzenie funduszy na szczytne cele włącza się co roku ogromna grupa sportowców, a wśród nich – ekipa Trefla Sopot.

W przerwie hitowego meczu ze Stelmetem Zielona Góra przeprowadzone zostaną dwie licytacje, z których całkowity dochód zasili konto WOŚP. Każdy kibic obecny na spotkaniu będzie mógł zapewnić sobie prawo do jednej z niepowtarzalnych przygód związanych z zespołem Trefla Sopot. Przedmiotem licytacji będą: możliwość poprowadzenia jednego z treningów wicemistrzów Polski w roli pierwszego szkoleniowca oraz uczestnictwo w zajęciach jako jeden z zawodników żółto-czarnych.

Dla wszystkich fanów Trefla będzie to niesamowita szansa, by zobaczyć, jak wygląda życie drużyny od środka. Ważne, by osoby chcące wziąć udział w aukcji, zabrały na mecz odpowiednią ilość gotówki, gdyż właśnie w tej formie zwycięzca przekaże zadeklarowaną kwotę. Na sympatyków z mniej zasobnymi portfelami czekać będą – jak w całej Polsce – wolontariusze zbierający datki do charakterystycznych puszek.
Sam mecz Trefla ze Stelmetem zapowiada się niezwykle interesująco. Nie może być inaczej, kiedy na parkiecie mierzą się ze sobą medaliści poprzedniego sezonu Tauron Basket Ligi, a stawką pojedynku jest fotel lidera tabeli. Czy niepokonana we własnej hali ekipa z Sopotu powstrzyma duet Walter Hodge – Quinton Hosley, odpowiedzialny za ponad 40 proc. zdobyczy punktowych zespołu z Zielonej Góry?
Początek starcia wicemistrzów Polski z brązowymi medalistami Tauron Basket Ligi już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia o 17.45 w ERGO ARENA.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...