Ankieterzy w weekend rozpoczynają pracę

Sopocka Pracownia Badań Społecznych przeprowadzi na zlecenie Urzędu Miasta na terenie Sopotu profesjonalne badanie opinii publicznej na temat gospodarki odpadami w mieście oraz kwestii związanych z porządkiem, czystością w mieście oraz zasad segregacji.

Sopocka Pracownia Badań Społecznych przeprowadzi na zlecenie Urzędu Miasta na terenie Sopotu profesjonalne badanie opinii publicznej na temat gospodarki odpadami w mieście oraz kwestii związanych z porządkiem, czystością w mieście oraz zasad segregacji. Ankieterzy rozpoczynają pracę w najbliższą sobotę i przebadają losowo wybrane 1000 gospodarstw. Reprezentatywna próba dla Sopotu to 500 gospodarstw domowych, jednak Prezydent zdecydował, że przebadana zostanie dwukrotnie większa grupa. Ankiety są anonimowe i zostaną przeprowadzone do końca maja br.

Koszt badań to około 25 tysięcy złotych.

Badanie opinii publicznej jest odpowiedzą na wniosek komisji Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska Rady Miasta Sopotu.

Uprzejmie prosimy Sopocian o wpuszczenie do domu ankieterów, którzy posiadają identyfikatory z imieniem i nazwiskiem oraz poświęcenie chwili czasu na wypełnienie ankiet.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...