Pomorski Kongres Kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkich Sopocian na Pomorski Kongres Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 25 maja w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Pomorski Kongres Kobiet jest przeniesieniem idei Kongresu Kobiet w Warszawie na grunt regionalny. Poruszać będzie sprawy kobiet przez pryzmat uwarunkowań i problemów Pomorza. Tematem wiodącym PKK będzie Strategia Rozwoju Pomorza w aspekcie KOBIETY. Sama tematyka paneli jest różnorodna, przygotowywana przez poszczególne środowiska (Wszyscy rodzą się wolni i równi – kobiety też, Kapitał społeczny i tożsamość regionalna przez pryzmat zawodów sfeminizowanych, Biznes na obcasach czyli skuteczne zarządzanie, Kręte (d)rogi depresji, czyli jak żyć i nie zwariować, Kobieta w polityce, Twój czas na zdrowie ).
W przygotowanie wydarzenia zaangażowały się środowiska akademickie, polityczne i biznesowe Trójmiasta, samorządowcy i organizacje pozarządowe. Patronat honorowy objęła pani Danuta Wałęsa, ona też dokona symbolicznego otwarcia Kongresu. Projekt wsparli także prezydenci Trójmiasta oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

Pomorski Kongres Kobiet
25 maja (sobota) godz. 9.00
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3
Rejestracja: www.pomorskikongreskobiet.pl  

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...