Remonty drogowe w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż w związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi kanalizacji wodociągowej, sanitarnej oraz deszczowej w ciągu ulicy Chopina od dnia 19.09.2013 r. zostanie zamknięty pas do skrętu w prawo w ulicę Kościuszki.

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż w związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi kanalizacji wodociągowej, sanitarnej oraz deszczowej w ciągu ulicy Chopina od dnia 19.09.2013 r. zostanie zamknięty pas do skrętu w prawo w ulicę Kościuszki. Wyjazd z ulicy Chopina na ulicę Kościuszki, w prawo i w lewo, będzie odbywał się dotychczasowym pasem do skrętu w lewo.

Ponadto przystanek komunikacji miejskiej w rejonie zamknięcia zostanie przeniesiony około 30 m w kierunku ulicy Sobieskiego. Ponadto w dniach od 21.09.2013 r. do 24.09.2013 r. trasa komunikacji miejskiej w kierunku Alei Niepodległości zostanie wydłużona i skierowana objazdem ulicą Kościuszki do ulicy 3 Maja i dalej Aleją Niepodległości w Kierunku osiedla Brodwino.

Po ukończeniu w/w prac w rejonie ulicy Kościuszki przedmiotowe prace będą kontynuowane na ulicy Chopina na odcinku od ulicy Pułaskiego do ulicy Sobieskiego. W czasie ich trwania w/w odcinek ulicy będzie jednokierunkowy - ruch w kierunku ulicy Kościuszki. Ruch w kierunku centrum Sopotu zostanie skierowany ulicą Sobieskiego i dalej ulicą 3 Maja i Grunwaldzką. Komunikacja miejska pozostanie bez zmian.

Informujemy również o planowanym, w terminie od 21.09.2013 r. do 23.09.2013 r. zamknięciu prawego pasa ruchu na kierunku do Gdyni w ciągu Alei Niepodległości w Sopocie na wysokości skrzyżowania z ulicą Bohaterów Monte Cassino w związku z remontem węzła wodociągowego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...