EKOapka – posegreguj odpady bez problemów

Aplikacja mobilna od Eko Doliny dla mieszkańców gmin: Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kosakowo, Szemud, Luzino.


Aplikacja mobilna od Eko Doliny dla mieszkańców gmin: Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kosakowo, Szemud, Luzino.
W poszczególnych gminach KZG obowiązują różne zasady dot. segregacji, ale dla „EKOapki” to żaden problem. Wystarczy, że użytkownik określi, w której z gmin KZG mieszka, a narzędzie samo przypisze odpady do odpowiedniej kategorii. To proste!

Sprawdź ponad 200 odpadów
Baza zawiera ponad 200 odpadów podzielonych na kategorie: makulatura, szkło, plastik i metale, odpady niebezpieczne, wielkogabarytowe, zielone, budowlane, elektrośmieci i odpady zmieszane. Dzięki takiemu podziałowi każdy łatwo zidentyfikuje, gdzie wyrzucić dany odpad.

Geolokalizacja wskaże punkty zbiórki
Każdy użytkownik znajdzie także najbliższe punkty zbiórki odpadów „problematycznych”, jak np. niebezpieczne. Usługa ta możliwa jest dzięki wykorzystaniu Google Maps oraz wskazania przez użytkownika Gminy, w której mieszka.

Dodatkowo - informacje o „wystawkach”, zbiórkach i innych wydarzeniach ekologicznych.
Segreguj, z „EKOapką” to proste!

Pobierz bezpłatnie aplikację na system Android:
zeskanuj kod QRlub wejdź na stronę play.google.com i wpisz w wyszukiwarkę „EKOapka”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...