Fundacja „Sport na Zdrowie” zaprasza na sportowe Mikołajki

  6 grudnia – w sobotę, w dzień Mikołajek o godzinie 11.00 już po raz trzeci odbędzie się świąteczna zabawa dla wszystkich dzieci z naszego województwa, które chcą się spotkać ze Św. Mikołajem. „POMAGAJMY UWALNIAĆ ODDECH” – odsłona trzecia odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. WSTĘP BEZPŁATNY Integralną częścią imprezy będzie rozegranie meczu w piłkę nożną pomiędzy dwiema drużynami: drużyną żużlowców i drużyną żeglarzy oraz ich gości. Do udziału w obydwu drużynach zdeklarowali się czołowi zawodnicy z Polski i z zagranicy, medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy oraz żeglarscy olimpijczycy, którzy zaprosili również swoich gości – czołowych sportowców z kraju i ze świata. Na boisku zobaczymy m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Przemysława Miarczyńskiego, Piotra Myszkę oraz Piotra Kulę.      


6 grudnia – w sobotę, w dzień Mikołajek o godzinie 11.00 już po raz trzeci odbędzie się świąteczna zabawa dla wszystkich dzieci z naszego województwa, które chcą się spotkać ze Św. Mikołajem. „POMAGAJMY UWALNIAĆ ODDECH” – odsłona trzecia odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

WSTĘP BEZPŁATNY

Integralną częścią imprezy będzie rozegranie meczu w piłkę nożną pomiędzy dwiema drużynami: drużyną żużlowców i drużyną żeglarzy oraz ich gości. Do udziału w obydwu drużynach zdeklarowali się czołowi zawodnicy z Polski i z zagranicy, medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy oraz żeglarscy olimpijczycy, którzy zaprosili również swoich gości – czołowych sportowców z kraju i ze świata. Na boisku zobaczymy m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Przemysława Miarczyńskiego, Piotra Myszkę oraz Piotra Kulę.

 

 

 
Oprócz sportowców, tego dnia specjalnie dla wszystkich dzieciaków z Pomorza na mecz przyjedzie gość specjalny – św. Mikołaj wraz z elfami. Podczas meczu to właśnie asystujące mu Śnieżynki rozdawać będą uczestnikom słodkości.

Po meczu wszystkie dzieci zostaną zaproszone do wspólnych gier, konkursów i zabaw z zawodnikami. W międzyczasie dołączą do nich sportowcy, którzy poprowadzją konkursy przygotowane przez czołowe kluby sportowe. Dzieci będą mogły z bliska zobaczyć, dotknąć żużlowych motorów, kevlarów zawodników, kasków, łódek i desek windsurfingowych, pianek, a przede wszystkim porozmawiać i pobawić się z najjaśniejszymi gwiazdami sportu. Dzieci czeka mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez wolontariuszy i darczyńców.

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych do sportowego spotkania z Mikołajem!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...