SOCIAL MEDIA, BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY, PODSTAWY TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - BEZPŁATNE WARSZTATY

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja zaprasza na bezpłatne warsztaty w dniach 4 – 6 listopada 2016 r., które odbędą się w Sopockim Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej (ul. Młyńska 11, Sopot).

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja zaprasza na bezpłatne warsztaty w dniach 4 – 6 listopada 2016 r., które odbędą się w Sopockim Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej (ul. Młyńska 11, Sopot).

Media społecznościowe całkowicie odmieniły sposób w jaki się komunikujemy, dzielimy swoimi poglądami i odczuciami.

Na warsztatach dowiecie się:

- jak zaprojektować skuteczną stronę internetową
- jak do maksimum wykorzystać narzędzia kreatora, dzięki czemu stworzycie stronę www bez konieczności zatrudniania informatyka
- jak dobrać rodzaj strony pod potrzeby swoich klientów
- jak stworzyć stronę viralową
- jak kreować wizualną stronę twoich social mediów
- czy facebook sprzedaje Wasze produkty, czy Youtube ma znaczenie, które miejsce w rankingu twoich potrzeb ma instagram.
- jak budować kontent społeczności
- jak stworzyć spójny wizerunek w social mediach
- jak określić swój target i jego potrzeby.
- jak wykorzystać social media do promocji swoich usług, marki czy produktu.

Dowiecie się jak tradycyjne media mogą Wam w tym pomóc. Jak „zaczarować” redakcję magazynu, aby o Was napisała. Jak się sprzedać w mediach tradycyjnych i social mediach i jak są one powiązane.

Prowadzący: Tomasz Bartelik
Designer, specjalista ds. wizerunku, projektant graficzny, art director. Twórca nieszablonowych stron www i reklam prasowych.
Założyciel agencji reklamowej Cinnamon, która działała w latach 2005-2010 i specjalizowała się w projektowaniu i wdrażaniu systemów identyfikacji wizualnej, stron internetowych i materiałów promocyjno-reklamowych. W roku 2014 podczas pobytu w Kanadzie pracował w agencji reklamowej w Toronto jako art director dla takich marek jak Carlsberg czy Somersby. Aktualnie prowadzi studio graficzne pod swoim nazwiskiem Bartelik.pl. Dla swoich klientów opracowuje strony internetowe, projekty graficzne i nieszablonowe reklamy. Do jego klientów należą m.in. Torus i jego biurowiec Alchemia. Od 2010 założyciel i projektant marki oprawek okularowych Radical Eyewear. O jego oprawkach pisały magazyny branżowe z Australii, USA, Niemiec i Polski. W magazynie MIVISION występował również jako konsultant od trendów. Najnowszym jego projektem jest marka WINGMAN BIKES – rowery z aluminium lotniczego, gdzie dba o wizerunek i PR.

Informacja o projekcie:
http://kooperacjasopot.org.pl/akcelerator-2
http://praca.trojmiasto.pl/Bezplatne-szkolenia-dla-przedsiebiorcow-n106702.html

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...