Festiwal „Dwa Teatry” – Sopot największą sceną teatralną w kraju

fragment plakatu Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry – Sopot 2017
Fragment plakatu Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry – Sopot 2017

Przed nami siedemnasta już odsłona Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia „Dwa Teatry – Sopot 2017”. W tym roku trzydniowe spotkanie twórców sceny radiowej i telewizyjnej odbędzie się od 19 do 21 czerwca. Wstęp jest wolny.

Teatr Polskiego Radia i Teatr Telewizji Polskiej to wciąż największe sceny w kraju. A festiwal „Dwa Teatry” to jedyne w swoim rodzaju forum prezentacji przed publicznością najnowszych tytułów. Przez trzy dni odbędą się konkursy spektakli telewizyjnych oraz słuchowisk radiowych, w tym również słuchowisk dla dzieci. Ponadto uczestnicy festiwalu będą mieli, jak co roku, okazję do spotkania z wybitnymi twórcami i aktorami sceny polskiej.

 

17. Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia „Dwa Teatry – Sopot 2017”

19-21 czerwca 2017 r.
wstęp wolny
miejsca w Sopocie, gdzie zagoszczą „Dwa Teatry”: Multikino Sopot, Państwowa Galeria Sztuki, Teatr na Plaży, Teatr BOTO, skwer Kuracyjny, Hotel Sheraton

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...