Sopocki Festiwal Finansowych – ludzkim językiem o pieniądzach

Osoby siedzące na sali podczas wykładu
Sopocki Festiwal Finansowy. Fot. żródło: www.festiwalfinansowy.pl/

Zapraszamy mieszkańców i gości na Sopocki Festiwal Finansowy – od 4 do 7 czerwca 2017 r. w kilku lokalizacjach w mieście będzie można skorzystać z różnorodnych wydarzeń o tematyce finansowej. Współorganizowana przez Miasto Sopot impreza odbędzie się w ramach VII Europejskiego Kongresu Finansowego.

Sopocki Festiwal Finansowy składa się z czterech modułów:

Seniorzy
Cykl warsztatów i wykładów dla seniorów w Sopotece – tematy i problemy dobrane we współpracy z seniorami: od elektronicznej bankowości, kwestii konsumenckich, bezpieczeństwa finansowego, prawa spadkowego po rezerwowanie i płacenie on-line za wycieczki zagraniczne.

Młodzież
Konkurs filmowy skierowany do młodzieży ponadgimnazjalnej dotyczący przyszłości świata finansów (krótkie filmy przygotowane przez młodzież uruchamiające ich kreatywność i wiedzę z zakresu finansów – najlepsze zostaną zaprezentowane uczestnikom Europejskiego Kongresu Finansowego, podczas którego zwycięzcy konkursu wręczona zostanie atrakcyjna nagroda).

Namiot SFF
Cykl spotkań i prelekcji w specjalnie przygotowanym namiocie wystawionym na Placu Przyjaciół Sopotu w dniach poprzedzających Europejski Kongres Finansowy oraz w trakcie jego trwania – tematyka: bezpieczeństwo naszych pieniędzy, sprawy konsumenckie, ciekawostki ze świata finansów, budżet miasta, elektromobilność i energooszczędność oraz wiele innych.

Debaty SFF
Otwarte dla mieszkańców i gości Sopotu debaty i dyskusje w Państwowej Galerii Sztuki w czasie trwania Europejskiego Kongresu Finansowego oraz spotkania z najważniejszymi gośćmi Kongresu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Sopockiego Festiwalu Finansowego

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...