Pracownicy socjalni w drodze do Czerska

Pracownice MOPS Sopot przy samochodzie z darami
Fot. materiały UMS

17 sierpnia rano, sprzed Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku pojechało trzech pracowników socjalnych, którzy będą pomagać w przeprowadzaniu procedur administracyjnych niezbędnych do przyznania wsparcia rodzinom poszkodowanym w wyniku nawałnicy.

Przy okazji pracownicy socjalni zawieźli dwa samochody pełne darów, które od wczoraj zostały złożone przez mieszkańców Sopotu i pracowników MOPS. Jest to przede wszystkim niezbędny sprzęt do sprzątania, łopaty, grabie, wiadra, ręczniki papierowe, worki, latarki, ale również naczynia i sprzęt kuchenny itp.

Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom, że tak aktywnie przyłączyli się do akcji niesienia pomocy dla poszkodowanych rejonów naszego województwa. I prosimy o więcej.

Dary można nadal przynosić do Urzędu Miasta Sopotu, ul. Kościuszki 25/27 – do Punktu Informacyjnego, lub po godzinach pracy Urzędu do dyżurki Straży Miejskiej.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...