Fireshow na koniec lata na pikniku

Integracyjną imprezę z okazji zakończenia wakacji przygotowało Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców. Swoich klientów, przyjaciół i współpracowników z całego Trójmiasta i okolic zaprasza w piątek, 8 września, do siedziby przy ul. Młyńskiej 11.

W programie zabawy dla dzieci, pokazy tańca, fireshow, muzyka na żywo, grill i długie rozmowy. Mile widziane zarówno te osoby, z którymi Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców już współpracuje, jak i te, które dopiero dowiedziały się o ich działaniach.

Warto przynieść: ulubione jedzenie, napoje, dobrą energię, a jeśli ktoś umie na czymś grać, to również instrumenty. Spotkanie odbędzie się w uroczym miejscu, w Sopocie, przy ul. Młyńskiej 11 (boczna od ul. Haffnera, przystanek Sopot Kamienny Potok SKM), w siedzibie Sopockiego Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców. Start o godz. 17.00.

Organizatorzy: Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek, Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców w Gdyni

Zobacz również wydarzenie na Facebooku

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...