„Spacerownik Sopocki” walczy o tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego

Trzy książki leżą na stole
„Spacerownik Sopocki. Pięć tras po magicznych zakątkach Sopotu” Tomasza Kota. Fot. materiały UMS

Do 4 października można oddawać głosy w plebiscycie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Pomorskiego 2017. Wśród propozycji, które walczą o głosy internautów, znalazł się „Spacerownik Sopocki. Pięć tras po magicznych zakątkach Sopotu” Tomasza Kota.

Na „Spacerownik Sopocki” składa się opis pięciu tras prowadzących przez najbardziej znane sopockie atrakcje, jak i miejsca leżące obok głównych szlaków miasta, nieoczywiste z punktu widzenia turysty, a jednak posiadające bogatą historię. „Spacerownik” jest pierwszą tego rodzaju publikacją sopocką. Opiera się zarówno na klasycznym opisie trasy, jak i stara się przedstawić związane z obiektami anegdoty oraz historie ludzi, którzy z tymi miejscami byli związani, mieszkali lub mieszkają.

W książce pojawiają się również dane statystyczne, dokładny opis obiektów podparty danymi i zdjęciami wykonanymi w różnych porach roku. Książka przeznaczona jest zarówno dla odwiedzających kurort turystów, jak i mieszkańców Sopotu i Trójmiasta, pasjonatów historii kurortu.

Na stronie Wybierz najlepszy produkt turystyczny w Pomorskiem znajdują się wszystkie informacje dotyczące głosowania na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Pomorskiego.

A więc do dzieła! Wspomóżmy sopocką kandydaturę! Głosowanie trwa do 4 października.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...