Rusza cykl zawodów JumpOFF Hipodrom

Zawodniczka na koniu skacze przez przeszkody
Fot. Fotobank.PL/UMS

Na sopockim Hipodromie rozpoczyna się sezon halowy. Pierwsze zawody jeździeckie rozgrywane w ramach JumpOFF Hipodrom odbędą się w sobotę i niedzielę, 7 i 8 października. Zawody halowe przyciągają wielu zawodników, którzy startując w kolejnych rozgrywkach będą zbierać punkty w klasyfikacji ogólnej. W czasie wielkiego finału, w marcu 2018 r., odbiorą za zebrane punkty nagrody finansowe.

Wszystkie konkursy rozgrywane są w sześciu klasach, w zależności od wysokości przeszkód, jakie mają do pokonania konie i jeźdźcy. Wygrywają ci, którzy pokonają przeszkody w jak najkrótszym czasie i bez błędów. Zrzutki powodują naliczanie punktów karnych.

Kolejne konkursy (o różnym stopniu trudności) odbywać się będą na Hali Pomarańczowej na Hipodromie (wejście od strony ul. Łokietka lub bramka od kładki na Drogą Zieloną). Wstęp na zawody jest bezpłatny. Publiczność na terenie Hipodromu ma do dyspozycji dwie restauracje, pojawią się również food trucki.

Więcej na stronie Hipodromu Sopot

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...