Nasza Historia w Sopotece

Jacek Komuda
Z Jackiem Komudą, autorem powieści historycznych, spotkać się będzie można w sobotę, 21 października, o godz. 17.00. Fot. materiały prasowe

W Sopotece od 12 października rusza projekt Nasza Historia. To cykl wydarzeń związanych z historią Polski. Będą spotkania autorskie, warsztaty pisarskie, koncert…

Sopoteka zaprasza na spotkania autorskie z Marianem Zacharskim, Mariuszem Borowiakiem i Jackiem Komudą, warsztaty pisarskie z Dariuszem Domagalskim, warsztaty dla poszukujących skarbów w każdym wieku, które poprowadzi portal wiekdwudziesty.pl. A 19 października o godz. 18.00 superniespodzianka – koncert przedwojennych przebojów w wykonaniu zespołu Sanacja!

W sobotę, 21 października, we wnętrzach Sopoteki o godz. 14.00 spotkać będzie można członków Trójmiejskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznych w mundurach.

Projekt zrealizowany z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Sopoteka
Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14
Sopoteka na Facebooku

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...