Spotkanie z Anną Cieplak

Anna Cieplak
Anna Cieplak. Fot. materiały prasowe

Na jeszcze jedną rozmowę w ramach festiwalu Literacki Sopot zaprasza we wtorek, 17 października, Sopoteka. Spotkanie z Anną Cieplak poprowadzi Ana Matusevic. Wstęp jest wolny.

Anna Cieplak, autorka książki „Ma być czysto”, o której Kinga Dunin powiedziała, że to „wyprawa do tajemniczej krainy”, skomplikowany świat młodzieży zna doskonale, ponieważ pracuje z nią na co dzień. Laureatka Nagrody Gombrowicza za najlepszy debiut, „Ma być czysto” otrzymało także tytuł Książki Roku Radiowego Domu Kultury Trójki. We wrześniu  nakładem wydawnictwa Znak ukazała się jej druga powieść, „Lata powyżej zera”.

Rozmowę w ramach Literackiego dla młodzieży poprowadzi znana trójmiejska blogerka literacka i fotografka Ana Matusevic. Wstęp jest wolny.

Sopoteka
Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14
Sopoteka na Facebooku

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...