II Festiwal Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego

Grafika
Fot. materiały prasowe

Teatr na Plaży zaprasza od 26 do 29 października na drugą edycję Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Podczas festiwalu zaprezentowany zostanie spektakl muzyczny w reżyserii Piotra Kosewskiego „Medea. Moja Sympatia”, który powstał na deskach Teatru na Plaży trzy lata temu. Trójmiejska publiczność będzie mogła również uczestniczyć w koncercie „Starsi Panowie Chórem”.

Podczas festiwalu odbędą się również spotkania z gośćmi: Moniką i Grzegorzem Wasowskimi oraz Teresą Drozdą. Dodatkowo we foyer teatru – w Klubie Atelier – odbędzie się wystawa fotografii Jurka Bartkowskiego pt. „Przybora i Wasowski w Sopocie”, prezentująca zdjęcia ze spektakli duetu Mistrzów w reżyserii Piotra Kosewskiego.

Najważniejszym punktem programu całego festiwalu będzie natomiast Koncert Finałowy II Konkursu Interpretacji Piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, w którym ośmiu finalistów pod okiem jury wykona swoje wersje piosenek autorstwa Przybory i Wasowskiego. Finaliści zostali wybrani spośród kilkudziesięciu zgłoszeń z całej Polski.

Bilety na spektakle i koncerty festiwalu można nabyć na stronie Teatru na Plaży, w biurze teatru, w Informacji Turystycznej w Domu Zdrojowym oraz kasie BART w cenach od 30 do 40 zł. Na spotkania wstęp jest wolny. Dla mieszkańców Sopotu przewidziane są zniżki na Kartę Sopocką.

Partnerem festiwalu jest Fundacja Wasowskich, która od 3 lat wspiera promocję twórczości Przybory i Wasowskiego w Teatrze na Plaży. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...