Organizacja ruchu przed 1 listopada

Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 25 października do 1 listopada planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:

Od 28 października (od godz. 7.00) do 29 października (do ok. godz. 20.00) oraz od 31 października (od ok. godz. 9.30) do 2 listopada (do godz. 7.00) w związku z uroczystością Wszystkich Świętych wprowadzony zostanie jeden kierunek  ruchu na odcinku ul. Malczewskiego pomiędzy al. Niepodległości a ul. Kolberga.

Ponadto od 28 października (od godz. 7.00) do 2 listopada (do godz. 7.00) na ulicach przyległych wprowadzona zostanie następująca organizacja ruchu:

  • Księżycowa – jeden kierunek od ul. Malczewskiego do ul. 23 Marca,
  • Okrężna – jeden kierunek w stronę ul. 23 Marca,
  • Słoneczna – jeden kierunek w stronę ul. Okrężnej.

Na czas tych zmian pojazdy jadące od strony Gdyni ul. Sopocką i dalej ul. Malczewskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Kolberga będą kierowane objazdem przez osiedle Brodwino ul. Kolberga, następnie ul. Obodrzyców oraz ul. Wejherowską do al. Niepodległości.

A także:

  • Kontynuowane będą prace przy przebudowie ul. Dębowej. W związku z pracami wprowadzone zostało całkowite zamknięcie tej ulicy.
  • 25 października nastąpi zwężenie jezdni ul. Skarpowej na wysokości skrzyżowania z ul. Łokietka. Powyższe wynika z cząstkowej naprawy nawierzchni jezdni.
  • W dniach 26-27 października wprowadzone zostaną miejscowe zwężenia jezdni ul. Moniuszki przed wjazdem do Opery Leśnej. Utrudnienia związane są z miejscowymi naprawami jezdni.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...