Ogniwo przeciw Budowlanym

Zawodnicy rugby podczas gry
Mecz z Arką Gdynia. Fot. materiały prasowe Ogniwa Sopot

Na stadionie rugby im. Edwarda Hodury (ul. Jana z Kolna 18) w sobotę, 4 listopada odbędzie się mecz na szczycie ekstraligi pomiędzy Ogniwem Sopot i Master Pharm Budowlanymi Łódź. Sopoccy rugbiści zajmują drugie miejsce w tabeli, Budowlani z Łodzi plasują się na pozycji pierwszej.

Przed ostatnią kolejką ekstraligi Ogniwo Sopot jest liderem tabeli z zapewnionym miejscem w ścisłym finale rozgrywek i 4 listopada o godz. 17.30 zagra o prawo organizacji meczu finałowego na stadionie im. Edwarda Hodury w Sopocie. 

Rywalem sopocian będzie najgroźniejszy przeciwnik w walce o złoty medal Mistrzostw Polski – zespół Master Pharm Budowlani Łódź SA, który musi wygrać, aby znaleźć się w finale (przy takim scenariuszu decydujący mecz odbędzie się w Łodzi), który zaplanowany jest na 11 listopada. 

Ogniwo jest w doskonałej formie: w ostatnich dwóch tygodniach rozprawiło się z silnymi rywalami – Lechią Gdańsk (42:11) i Arką Gdynia (55:19), ale Budowlani mogą pochwalić się najskuteczniejszym atakiem i najszczelniejszą obroną w lidze.

Stawka meczu jest ogromna, emocji z pewnością nie zabraknie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...