Rajd Kobiet po japońsku!

Dwie kobiety przy samochodzie osobowym
Panie na start! Fot. materiały prasowe Automobilklubu Orski

Automobilklub Orski zaprasza na Rajd Kobiet 2017!. Startuje już 28 października w dalekowschodniej odsłonie. Organizatorzy zachęcają do udziału i zabawy wszystkie aktywne panie. Konieczna wcześniejsza rejestracja.

Rajd Kobiet to rywalizacja i integracja w kobiecym gronie. To również nauka i promocja zasad bezpieczeństwa na drodze. Udział w imprezie, oprócz dobrej zabawy, sprzyja poprawieniu sprawności prowadzenia samochodu. Pozwala również zdobyć nowe umiejętności. Bo – na przekór stereotypom – kobiety są świetnymi kierowcami.

Uczestniczki Rajdu Kobiet 2017 spotykają się na starcie na sopockim molo o godz. 9.00 po uprzednim zgłoszeniu się (szczegóły na stronie Automobilklubu Orski. Oprócz dobrego humoru organizatorzy proszą o zabranie własnego OGI.

W programie zawodów będą aktywności pod ERGO ARENĄ, na sopockim Hipodromie oraz w Kart Center. Przewidziano również opiekę nad dziećmi w stylu japońskim JAKO TAKO.

Na mecie na zwyciężczynie czekać będą puchary i atrakcyjne nagrody. Na trasie serwowane będą posiłki, a wszystkie uczestniczki otrzymają drobne upominki. Uroczyste zakończenie wraz z rozdaniem nagród i poczęstunkiem odbędzie się w jednym z sopockich lokali.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...