Prawidłowe wyniki sopockiego głosowania na BO

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego w Sopocie przebiegło prawidłowo, jednak w związku z informacjami o błędach występujących podczas głosowania w Gdańsku przedstawiamy oświadczenie firmy Implyweb Ewa Pawłowska dotyczące procesu głosowania w Sopocie.

 

"Oświadczamy, że błąd, który wystąpił w systemie zliczającym głosy w trakcie głosowania na projekty złożone w ramach Budżetu Obywatelskiego Gdańsk 2018 nie wystąpił w trakcie głosowania w Budżecie Obywatelskim w Sopocie.

Proces głosowania w obu miastach przebiegał na zupełnie innych zasadach. Dlatego systemy do głosowania w Gdańsku i Sopocie powstawały osobno i nie były ze sobą powiązane.

Pragniemy zapewnić, iż wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Sopot 2018 przedstawione przez Urząd Miasta Sopotu w dniu 3.10.2017 r. są prawidłowe.

Implyweb Ewa Pawłowska"

 

Piniżej całe oświadczenie firmy Implyweb

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...