JumpOFF Hipodrom trwa

Dwoje jeźdźców na koniach trzyma puchary
Fot. serwis Świat Koni

Na sopockim Hipodromie trwa sezon halowy. Od początku października, w kolejne weekendy rozgrywane są zawody jeździeckie w ramach cyklu JumpOFF Hipodrom. Najbliższy weekend jeździecki już 4 i 5 listopada.

Zawody halowe przyciągają wielu zawodników, którzy startując w kolejnych rozgrywkach będą zbierać punkty w klasyfikacji ogólnej. W czasie wielkiego finału, w marcu 2018 r., odbiorą za zebrane punkty nagrody finansowe.

Wszystkie konkursy rozgrywane są w sześciu klasach, w zależności od wysokości przeszkód, jakie mają do pokonania konie i jeźdźcy. Wygrywają ci, którzy pokonają przeszkody w jak najkrótszym czasie i bez błędów. Zrzutki powodują naliczanie punktów karnych.

Konkursy (o różnym stopniu trudności) odbywają się na Hali Pomarańczowej na Hipodromie (wejście od strony ul. Łokietka lub bramka od kładki na Drogą Zieloną), w godzinach 8.00-19.00. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Więcej na stronie Hipodrom Sopot

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...