Piosenki Romualda Lipko w nowej odsłonie

Grafika przedstawiająca rękę na klawiaturze
Fot. materiały prasowe

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Wokalnego „Piosenki Romualda Lipko”, którego finał odbędzie się 27 listopada 2017 r. w MDK. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 listopada.

W tym roku utalentowani uczestnicy mają czerpać z twórczości Romualda Lipko. Romuald Lipko to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów i tekściarzy  polskiej muzyki rozrywkowej drugiej połowy XX wieku. Kojarzy się przede wszystkim z wielkimi szlagierami Budki Suflera, zespołu, z którym był związany przez 40 lat. Skomponował także wiele piosenek dla Urszuli, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, Ireny Santor, Maryli Rodowicz, Eleni, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej i wielu innych wykonawców.

Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy konkursu odnajdą w szerokim wachlarzu piosenek utwory odpowiednie dla siebie, swoich zdolności i temperamentu. Liczą również na ciekawe interpretacje i aranżacje wykonywanych piosenek.

Regulamin konkursu dostępny na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie oraz na profilu MDK na Facebooku

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...