Aktywna jesień z MOSiR

Pięc osób podczas spaceru nordic walking
Fot. Pixabay

Jesienna pogoda nie zawsze zachęca do aktywności fizycznej. Warto się jednak przemóc i być aktywnym nawet, gdy za oknami plucha. Tym, którzy się przełamią, z pewnością się to opłaci. Zdrowie i lepsza kondycja gwarantowane. Do całorocznej aktywności fizycznej zachęca sopocki MOSiR, który zaprasza na zajęcia bezpłatne.

Dla tych, którym aura nie straszna, od końca października prowadzone są zajęcia z nordic walkingu. Miłośnicy chodzenia z kijkami spotykają się w soboty, przed godz. 9.00, na osiedlu Przylesie. Pobiegać można w środy. Entuzjaści joggingu startują o godzinie 18.00, spod wejścia głównego na molo.

Zmarzlaków MOSiR zaprasza na salę gimnastyczną. Od połowy września w szkole podstawowej nr 8 przy ul. 3 Maja można pograć w tenisa stołowego. Treningi odbywają się w środy od godz. 18.15. Co ważne, mieszkańcy Sopotu mogą korzystać z wymienionych aktywności bezpłatnie.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...