Promocja Sopotu na spotkaniu z branżą turystyczną Norwegii

Slajd z prezentacji promocyjnej Sopotu
Fot. materiały UMS

Podczas seminarium organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną na spotkaniu branży TravelMatch, które poprzedza targi turystyczne w Oslo, podkreślano szczególne walory turystyki prozdrowotnej, usługi typu wellness i spa oraz medyczne. Warsztatowe spotkanie odbyło się 11 stycznia.

TravelMatch 2018 to siódma edycja całodziennych spotkań warsztatowych z przedstawicielami norweskiej branży turystycznej z Oslo i okolic. Przy stolikach zasiada około 100 reprezentantów turystyki przyjazdowej do miejsc z całego świata. W 2017 r. branżę norweską reprezentowało ponad 100 uczestników. Warsztaty odbywają się w Oslo Congress Center w centrum miasta, w przeddzień konsumenckich targów turystycznych Reiselivsmessen.

Polska Organizacja Turystyczna, wraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, jest partnerem tej edycji warsztatów. Wśród stolików wystawców została wydzielona „polska strefa”, obejmująca 15 stolików, a podczas lunchu odbyło się seminarium, podkreślające szczególne walory turystyki prozdrowotnej, usługi typu wellness i spa oraz medyczne na Pomorzu i w całym kraju. Dlatego na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Sopotu, który podczas rozmów stolikowych reprezentują sopockie hotele.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...