Remonty dróg w Sopocie

sygnalizator przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 7 do 13 lutego 2018 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1. kontynuowane będą prace związane z przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ciągu ulicy Haffnera. W związku z pracami wprowadzono następującą organizację ruchu:
- na odcinku ulicy Haffnera od ulicy Powstańców Warszawy do ulicy Sępiej jezdnia została zawężona do jednego pasa ruchu i wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. Objazd do Al. Niepodległości przez ul. Sępią oraz Zamkową Górę;
- na odcinku ul. Haffnera od Al. Niepodległości do ul. Sępiej wprowadzono jeden kierunek ruchu w stronę ul. Goyki.

Dodatkowo zmieniony (odwrócony) został ruch na jednokierunkowym odcinku ulicy Goyki, tj. pomiędzy Al. Niepodległości a ul. Obrońców Westerplatte, umożliwiając tym samym wyjazd tą ulicą na Al. Niepodległości;

2. do 13 lutego prowadzone będą szpalerowe cięcia drzew w ciągu ulicy Helskiej  i Pułaskiego. Na czas prac wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...