„Zdrowy Samorząd” – głosuj na Sopot!

Dziecko na badaniach lekarskich
Fot. materiały UMS

Sopot znalazł się wśród kilkudziesięciu samorządów nominowanych do konkursu „Zdrowy Samorząd”, którego celem jest nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego najbardziej skutecznych w realizacji zadań związanych z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń. Internetowe głosowanie trwa do 1 marca.

Gmina Miasta Sopotu do konkursu organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia, zgłosiła program polityki zdrowotnej pn. „Program wczesnego wykrywania czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych SOPKARD PLUS”. Jego głównym założeniem jest przeprowadzenie kompleksowych badań i ocena stanu zdrowia sopockiej młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych.

Spośród 160 zgłoszeń wniosek naszego miasta znalazł się w drugim etapie, w którym najlepsze 30 inicjatyw ma szanse na nagrodę w dwóch kategoriach:

  • w głosowaniu Rady Konsultacyjnej konkursu,
  • w głosowaniu internetowym.

Na wniosek miasta można oddać głos na stronie internetowej nominacje – miasto Sopot

Głosowanie internetowe trwa do 1 marca, do godz. 12.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...