Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 21 do 27 lutego 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

– Kontynuowane będą prace związane z przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ciągu ul. Haffnera. W związku z pracami wprowadzona zostanie następująca organizacja ruchu:

  • zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na wysokości skrzyżowania z ul. Budzysza. Objazd ulicą Budzysza, a następnie ul. Haffnera, Sępią oraz Zamkową Górą do Al. Niepodległości;
  • wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na odcinku ul. Haffnera od skrzyżowania z ul. Budzysza do wysokości Grodziska z obustronnym zakazem zatrzymywania się;
  • na odcinku ul. Haffnera od Grodziska do ul. Sępiej ruch sterowany wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Dodatkowo zmieniony – odwrócony – został ruch na jednokierunkowym odcinku ul. Goyki, tj. pomiędzy Al. Niepodległości a ul. Obrońców Westerplatte, umożliwiając wyjazd tą ulicą na Al. Niepodległości.

– Od 21 lutego prowadzone będą prace związane z przebudową chodnika na odcinku ul. Władysława IV pomiędzy ul. 3 Maja a ul. Jana z Kolna. W związku z pracami możliwe są czasowe zajęcia jednego pasa ruchu.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...