Fisz Emade Tworzywo i Rebeka na Sopockiej Majówce

Fisz Emade
Fisz Emade. Fot. materiały prasowe BART

W pierwszy majowy weekend, w ramach Sopockiej Majówki 2018, na scenie Opery Leśnej wystąpią dwa dobrze znane na polskiej scenie muzycznej zespoły – Fisz Emade Tworzywo oraz Rebeka! Koncert odbędzie się 5 maja, start o godz. 19.00. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Fisz Emade Tworzywo to duet, który od 2001 r. tworzą producent muzyczny i instrumentalista Piotr Waglewski oraz raper i wokalista Bartek Waglewski. Zespół ma na swoim koncie dziewięć płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej i hiphopowo-eklektycznej, której nieobce są wpływy jazzu, downtempo czy funk. Przez lata obecności na polskim rynku fonograficznym bracia Waglewscy przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, bez większego trudu mieszając ze sobą różne style i gatunki, starając się jednak, by wszystkie ich produkcje łączyły dobra jakość i zaangażowanie.

Drugim zespołem, który tego samego wieczoru pojawi się w Operze Leśnej, będzie duet Rebeka, który tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Nie zabraknie więc silnego kobiecego głosu, wyrafinowanych kompozycji muzycznych i oryginalnego brzmienia łączącego elektronikę z ambitnym popem.

Bilety: 30 zł, 20 zł z Kartą Sopocką 

Więcej informacji na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...