Tenis na Dzień Kobiet

Uczestniczki turnieju tenisowego na korcie
Fot. Marta Bogucka

O tym, że siła jest kobietą przekonamy się już 10 i 11 marca. Na kortach starej hali Sopot Tenis Klubu rozpocznie się otwarty singlowy turniej amatorów z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny.

Uczestnicy turnieju zagrają w formule fast 4, więc kibice będą mieli okazję zobaczyć bardzo dynamiczny i widowiskowy tenis. Aby tradycji stało się zadość, Sopot Tenis Klub oprócz pucharów przygotował wyjątkowe niespodzianki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach rywalizujących tenisistów.

Dla zawodników przygotowano ciepły posiłek, przekąski i napoje w przerwach między meczami. Oficjalne losowanie gier odbędzie się w piątek, 9 marca wieczorem. W sobotę i niedzielę pierwszych zawodników powitamy na korcie o godz. 12.00. Rozgrywki potrwają do godz. 19.00. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...