Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 7 do 13 marca 2018 r. planowane są prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Kontynuowane będą prace związane z przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ciągu ul. Haffnera. W związku z pracami wprowadzona została następująca organizacja ruchu:

  • zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na wysokości skrzyżowania z ul. Budzysza. Objazd ul. Budzysza, a następnie ul. Haffnera, Sępią oraz Zamkową Górą do Al. Niepodległości;
  • wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na odcinku ul. Haffnera od skrzyżowania z ul. Budzysza do wysokości Grodziska z obustronnym zakazem zatrzymywania się;
  • na odcinku ul. Haffnera od Grodziska do ul. Sępiej ruch sterowany wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Dodatkowo zmieniony (odwrócony) został ruch na jednokierunkowym odcinku ulicy Goyki, tj. pomiędzy Al. Niepodległości a ul. Obrońców Westerplatte, umożliwiając tym samym wyjazd tą ulicą na Al. Niepodległości.

2. W środę, 7 marca, planowane są prace związane z przycinką koron drzew na następujących ulicach:

  • ul. Kościuszki (czasowe zajęcie jezdni) na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja,
  • na ul. Lipowej (wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania), 
  • ul. Władysława IV (wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania) na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Kościuszki.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...