Marcowe skoki przez przeszkody

Zawodniczka na koniu podczas zawodów w skokach przez przeszkody
Fot. Fotobank.PL/UMS

W marcu na sopockim Hipodromie będziemy oglądać finały dwóch ważnych zawodów jeździeckich. JumpOFF Hipodrom to już tradycja, ale Halowy Puchar Polski w skokach przez przeszkody będziemy gościć w Sopocie dopiero po raz drugi. Warto zobaczyć oba finały, emocji na pewno nie zabraknie.

Finał Halowego Pucharu Polski rozpocznie się już w czwartek, 8 marca, po południu. Kolejne starty w piątek, sobotę i niedzielę (9-11 marca), od rana do wieczora.

Podczas zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa Pomorza Juniorów, Dzieci i Młodzików oraz zawody w randze regionalnej.

Tydzień później, od 16 do 18 marca (od piątku do niedzieli), odbędzie się finał cyklu JumpOFF Hipodrom. Zawodnicy biorący udział w tych zawodach od października zbierali punkty w ramach klasyfikacji generalnej, a teraz będą mogli odebrać za nie nagrody finansowe. Finałowe rozgrywki budzą wielkie emocje, bo choć liderzy klasyfikacji na razie umacniali swoje pozycje, w poszczególnych konkursach może się jeszcze sporo zmienić.

Zapraszamy do kibicowania, na Halę Pomarańczową (wejście od strony ERGO ARENY). Na publiczność czekać będzie różnorodna oferta gastronomiczna. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...