Przewodnik na czas zmian

Okładka książki „A może nie ma się czego bać?”
Fot. materiały prasowe Sopoteki

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Dagny Kurdwanowską i Leszkiem Mellibrudą, promujące książkę pt. „A może nie ma się czego bać?”. O tym, jak przestać bać się życia, porozmawiać będzie można 21 marca, o godz. 18.00, wstęp jest wolny.

Coraz częściej słyszymy wokół o lękach, o przytłoczeniu rzeczywistością, o zagubieniu. „Nie ogarniam” stało się słowem-wytrychem, które opisuje wszystkie sytuacje i doświadczenia, z którymi nie dajemy sobie rady. Jednocześnie wciąż snujemy plany, marzenia, chcemy realizować projekty. Czy wymówkami racjonalizujemy i usprawiedliwiamy nasze lęki? W obawie przed zmianą i wysiłkiem z nią związanym, umacniamy bariery i barykady w naszych głowach? Czego właściwie się boimy? I czy naprawdę jest się czego bać?

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...