Uprawiajmy sport, uwalniajmy zdrowie

Fragment plakatu akcji Uprawiajmy sport, uwalniajmy zdrowie
Fot. materiały prasowe

Bardzo często uprawianie jakiegokolwiek sportu staje się dla chorych dzieci wielkim, niezrealizowanym marzeniem. Na pozór absolutnie poza zasięgiem. Projekt „Uprawiajmy sport, uwalniajmy zdrowie” udowadnia, że marzenia mogą się spełniać, niezależnie od astmy, alergii, atopowego zapalenia skóry, otyłości czy wad postawy.

Projekt pokazuje, że choroby nie są już przeszkodą, ani tym bardziej wyrokiem. W ramach projektu dzieci i młodzież od 7 do 16 lat rozpoczną zajęcia w basenie solankowym, plenerze lub na sali gimnastyczne. Od czerwca prowadzone będą zajęcia w plenerze na przemian z nauką żeglarstwa. Spotkania zaplanowano raz w tygodniu.

Start wielkiej, sportowej przygody już w kwietniu, na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia (ul. Bitwy pod Płowcami)

Zgłoszenia: osrodek@terapiaisport.pl lub tel. 539 621 647

Warunkiem udziału jest zameldowanie w Sopocie. Rekrutacja potrwa do końca marca. Liczba miejsc ograniczona.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...