Bezpieczeństwo: porozmawiajmy o cyberprzemocy

Mężczyzna z laptopem na kolanach
Fot. Pixabay

Komenda Miejska Policji w Sopocie organizuje debatę poświęconą cyberprzemocy. Spotkanie, będące jednym z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, odbędzie się 28 marca w Sopockim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Podczas środowej debaty zaprezentowane zostaną zagadnienia dotyczące cyberprzemocy i cyberprzestępczości. Policjanci rozmawiać będą o niebezpieczeństwach oraz skutkach wynikających z niewłaściwego wykorzystania Internetu. Omówią zagadnienia prawne i psychologiczne związane z cyberprzemocą i cyberprzestępczością. W trakcie debaty funkcjonariusze poinformują również o narzędziach służących do wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością a Policją.

 

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 28 marca, o godz. 15.00 do siedziby Sopockiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Kościuszki 22/24.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...