Charytatywny koncert dla dzieci

Artyści na scenie podczas spektaklu muzycznego
Fot. źródło: http://swagdynia.pl/

Koncert charytatywny na rzecz dzieci objętych opieką Stowarzyszenia Zadba, uczących się w Zespole Szkół Specjalnych w Sopocie, to co roku wielkie wydarzenie. W tym roku, 23 kwietnia, w Operze Leśnej, „gwiazdą” będzie Elvis.

Tak jak w latach ubiegłych, koncert  w wykonaniu studentów Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej oraz muzyków Teatru Muzycznego w Gdyni odbędzie się w sali koncertowej PFK w Operze Leśnej w poniedziałek, 23 kwietnia, o godz. 18.00.

Tytuł tegorocznego koncertu to „Elvis a Little Jazz Conversation”, w bardzo ciekawych aranżacjach Patrycji Goli i Krzysztofa Wojciechowskiego.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja prac dzieci i prac podarowanych. Z uzbieranych funduszy zostanie kupiony niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Wśród gości koncertu losowana będzie nagroda niespodzianka.

Cegiełki w cenie 30 zł można zamawiać w siedzibie stowarzyszenia: Sopot, ul. Kazimierza Wielkiego 14 lub mailowo: zadba.sopot@wp.pl

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...