Dziecięce spojrzenie na Straż Miejską

Wystawa prac plastycznych dzieci biorących udział w konkursie
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zapraszamy na finał konkursu plastycznego „Straż Miejska w Sopocie widziana oczami dzieci”. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu połączone z wystawą i wręczeniem nagród dzieciom odbędzie się 13 kwietnia, o godz. 15.00 w Sali nr 36 Urzędu Miasta Sopotu, w 27. rocznicę powołania Straży Miejskiej w Sopocie.

Prace plastyczne zgłoszone do konkursu przez dzieci z sopockich przedszkoli oceniała Komisja Konkursowa. Laureaci otrzymają dyplomy, a także nagrody za I, II i III miejsce w każdej z kategorii wiekowych: 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat. Wszystkie przedszkola, które wzięły udział w konkursie, dostaną w nagrodę gry edukacyjne dla dzieci. Ponadto nagrodzone prace będą wystawione w holu głównym Urzędu Miasta Sopotu.

Organizatorem konkursu jest Straż Miejska w Sopocie. Partner konkursu: Trefl S.A.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...