Praca na lato – dołącz do ratowników WOPR

Ratownicy WOPR płyną łodzią ratunkową
Fot. Fotobank.PL/UMS

Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłasza nabór na stanowisko ratownika wodnego. Praca na umowę zlecenie od 15 czerwca do 15 września 2018 r.

Od kandydatów wymagane jest spełnienie warunków przewidzianych dla ratowników wodnych zapisanych w Ustawie z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych oraz posiadanie własnego zestawu ABC.

WOPOR zapewnia:

  • wynagrodzenie w kwocie 16 zł brutto/h,
  • komplet ubrania roboczego,
  • wodę mineralną,
  • dodatkowe nagrody (pieniężne/rzeczowe) dla najlepiej pracujących osób,
  • miejsce na polu kempingowym (do rozłożenia własnego namiotu oraz 5-8 miejsc w domku holenderskim – pierwszeństwo dla osób zatrudnionych na dłuższy czas).

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z dokumentami poświadczającymi status ratownika wodnego należy przesyłać na adres: praca@sopockiewopr.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 603 802 706 lub pod adresem e-mailowym.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie sopockiego WOPR

Sopockie WOPR zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami oraz przeprowadzenia egzaminu weryfikującego umiejętności, na wybrane stanowiska.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...