Klubokawiarnia w Sopocie

Nie Pijalnia Wódki i Piwa, a Klubokawiarnia powstanie wkrótce w Sopocie w okolicach Algi. Prezydent Sopotu Jacek Karnowski spotkał się z Pawłem Kowalewskim, prezesem Zarządu MEX Polska, by zweryfikować informacje o otwarciu nowego lokalu, o którym informowały media.

Pomysł powstania lokalu z tanimi szotami nie wpisuje się w konsekwentnie prowadzoną politykę miasta, która zakłada ograniczanie dostępu do taniego alkoholu. Działania miasta zmierzają do promowania Sopotu jako miejsca, gdzie dzieje się dużo ważnych i prestiżowych imprez: kulturalnych i sportowych na najwyższym poziomie. Sopot to również doskonałe miejsce odpoczynku, miasto, w którym działa wiele wyjątkowych, autorskich i wyróżniających się restauracji, klubów, pubów. Gdzie można skosztować potraw kuchni polskiej i międzynarodowej, gdzie można miło spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną.

Prezes Paweł Kowalewski poinformował miasto o zmianie konceptu swojego lokalu na Klubokawiarnię, o bardziej wysublimowanym profilu. Nowy lokal zarówno w wystroju wnętrza, jak i oprawie muzycznej, będzie nawiązywał do sopockich, festiwalowych tradycji, kultowych klubów.

Klubokawiarnia nawiązała już współpracę z Wojciechem Korzeniewskim, który podjął się pomocy w przygotowaniu projektu wystroju wnętrza lokalu, pod kątem ekspozycji akcentów związanych z tradycją festiwalową Opery Leśnej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...